Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Nahoru

O2 Sport

V polovině srpna startuje nový sportovní kanál O2 Sport. Majitelé digitální televize O2 TV i její mobilní verze O2 TV Go se tak mohou těšit na ještě větší sportovní nálož než doposud. Nenechte si to ujít a buďte u toho s námi.

 

Ještě více sportu. Exkluzivně jen u nás

Sportovní kanál O2 Sport divákům přinese exkluzivní podívanou ze světa fotbalu, motorismu, tenisu, bojových sportů a mnoho dalšího. Vysílat bude od rána do nočních hodin s možností využít takzvaný časový posun nebo sledování na mobilních platformách.

 

FOTBAL

  • Liga mistrů UEFA
  • Premier League

 

TENIS

  • ATP
  • WTA

 

MOTOSPORT

  • MS rallye WRC

 

BOJOVÉ SPORTY

  • M1 MMA
  • Kickbox
  • Box

 

HALOVÉ SPORTY

  • Mistrovství Evropy ve volejbale žen a mužů

 

 

Sami se rozhodněte, co a jak chcete sledovat

O2 Sport jako jediný kanál na českém trhu přinese tzv. multiscreen mozaiku, díky které si budete moct při současně hraných utkáních vybrat jedno konkrétní. Nová technologie bude využitelná například při Lize mistrů, Premier League nebo na tenisových turnajích. U vybraných soutěží si navíc můžete zvolit, zda chcete sledovat hru z pohledu brankáře nebo ze snímání jiné kamery.

 

Zpětné zhlédnutí. Pusťte si, co už běželo

Televizní program už vám nebude řídit život. Na libovolné utkání se můžete podívat až 30 hodin po jejich odvysílání. Nejlepší sportovní momenty si tak můžete vychutnat, kolikrát jen chcete.  Tohle jiné televize neumí!

 

Nahrávání. Nastavte si ho odkudkoli

Stačí pár ťuknutí na webu nebo v aplikaci a máte nastaveno nahrávání pořadu z kteréhokoli kanálu své O2 TV. Prostor pro vaše nahrávky jsme navíc přifoukli na 100 hodin! A nahrané pořady na vás počkají 30 dní (dříve 10 hodin na 7 dní).

 

 

Kanál O2 Sport bude spuštěn 15. srpna 2015. Vysílat bude každý den od 8.00 do 24.00, v nočních hodinách bude moct zákazník využít funkce Zpětné zhlédnutí, díky které může sledovat libovolný pořad za uplynulých 30 hodin. Provozovatelem kanálu O2 Sport je společnost O2 TV s.r.o., dceřiná společnost O2 Czech Republic.

 

Kontaktní údaje

 

sídlo: O2 TV s.r.o.

Za Brumlovkou 266/2

140 22 Praha 4 – Michle

 

IČO: 039 98 380

Officiální web:  www.o2sport.cz