Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Nahoru

Od Messiho po Crosbyho. O2 TV nabízí nejpestřejší paletu sportů

Od Messiho po Crosbyho. O2 TV nabízí nejpestřejší paletu sportů

Když ve světě sportu už tak skvěle poskládaný tým doplní hvězdný hráč, stává se z něj dokonale vybroušená mozaika. Digitální televize O2 TV podobný krok činí se spuštěním vlastního sportovního kanálu. Chystaný program O2 Sport podtrhne dominantní postavení O2 TV na poli sportovního obsahu. Jasným důkazem je připravovaných 130 přenosů zápasů fotbalové Ligy mistrů v jejích třech příštích ročnících.

Vybírat z 228 hodin sportovních utkání denně dává divákům O2 TV velkou šanci nechat se unášet sportem. Díky našlapanému sportovnímu balíčku sportovních kanálů si snadno vyberete odvětví, které máte rádi.

Sledovat můžete z fotbalových soutěží anglickou Premier League, francouzskou Ligue1, italskou Serii A, španělskou La Ligu nebo německou Bundes ligu. Ze zelených trávníků se přenesete na ledová kluziště v kanadsko-americké NHL a kontinentální KHL. Fanoušky basketu potěší přenosy z NBA, vyznavače amerického fotbalu NFL a mnoho dalších.

17327200_l

A až na televizní hřiště vyběhne v polovině srpna O2 Sport, to bude teprve poctivá várka sportovního vyžití. Nový kanál přinese v příštích třech letech 130 utkání fotbalové Ligy mistrů. Každé úterý sedm zápasů, ve středu všech osm a navíc semifinálové duely a finále nablýskané klubové soutěže. Mezi souběžně hranými zápasy si navíc v živém vysílání budete moci přepínat.

O2 Sport kromě exklusivní podívané ze světa fotbalu přinese i Formuli 1 včetně záběrů z kokpitu pilotů, dále vybrané tenisové turnaje a plánuje pořídit i práva na závody WRC.

O žádný přenos navíc nepřijdete díky O2 TV Go. Kdykoliv a kdekoliv můžete sportovní zápasy sledovat v počítači, tabletu či telefonu. Pokud nestihnete živé přenosy, podíváte se 30 hodině zpětně nebo si prostě vybrané pořady nahrajete.

Související články